KONST / Litografier / Färglitografi 16253257
nr 1625 3257
Leif Rönn
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 360 upplaga, yttermått inklusive ram: 59x68 cm
Leif Rönn, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:09:36
1/6 08:48:34
300 kr
2/6 20:39:02